DEUTSCH
VERSION
ENGLISH
VERSION
WERSJA
POLSKA
Orso
kom. 602 244 899
kom. 694 569 222

e-mail:  orso@orso.dt.pl
Wszystkie nasze prace tworzone są ręcznie na konkretne zamówienia sektora publicznego i prywatnego oraz firm w celach promocyjnych i reklamowych. Pracujemy z takimi materiałami, jak: węgiel, drewno, brąz, mosiądz, stopy cynku i aluminium, miedź, szkło, ceramika, kamień, gips i skóra.


Zapytania można kierować drogą:

e-mailową: orso@orso.dt.pl

telefoniczną: 602 244 899, 
                 694 569 222


lub osobiście, odwiedzając naszą Galerię:
Knurów ul. Niepodległości 97d
>>
Witamy w galerii internetowej rzeźb wykonywanych w węglu przez Pracownię ORSO.

Oferujemy Państwu rzeźby związane z tematyką górniczą (Górnik, św. Barbara, Skarbnik). Wykonujemy również rzeźby o tematyce świeckiej oraz sakralnej (Madonna, Chrystus, postacie świętych etc., liczne podobizny i portrety, zegary, świeczniki, popielnice, szkatułki, puchary, wazony, trofea, kufle oraz inne projekty, w zależności od zamówienia i potrzeb naszych klientów.

Rzeźby w węglu doskonale nadają się na każdą okazję, w szczególności na różnego rodzaju prezenty górnicze, gadżety górnicze, precjoza górnicze oraz pamiątki związane ze Śląskiem.

Rzeźbimy w wysokiej jakości węglu, który nie ulega korozji oraz reakcjom utleniania, co sprawia, że rzeźby są bardzo trwałe, nie niszczeją pod wpływem czasu i są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne.

W poszczególnych galeriach możecie Państwo zobaczyć kilka naszych wcześniejszych realizacji oraz obecne propozycje.

Aby wejść w daną galerię, proszę kliknąć na zdjęcie.
Wszystkie oglądane przez Państwa wyroby chronione są ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994r. DZ.U. 1994 nr 24 poz. 83.
Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie czy wzorowanie się na przedstawionych pracach jest plagiatem.
undicom.pl
projektowanie stron internetowych gliwice
created by