DEUTSCH
VERSION
ENGLISH
VERSION
WERSJA
POLSKA
Orso
kom. 602 244 899
kom. 694 569 222

e-mail:  orso@orso.dt.pl
Wszystkie nasze prace tworzone są ręcznie na konkretne zamówienia sektora publicznego i prywatnego oraz firm w celach promocyjnych i reklamowych. Pracujemy z takimi materiałami, jak: węgiel, drewno, brąz, mosiądz, stopy cynku i aluminium, miedź, szkło, ceramika, kamień, gips i skóra.


Zapytania można kierować drogą:

e-mailową: orso@orso.dt.pl

telefoniczną: 602 244 899, 
                 694 569 222


lub osobiście, odwiedzając naszą Galerię:
Knurów ul. Niepodległości 97d
>>
Witamy w galerii internetowej rzeźb wykonywanych w drewnie przez Pracownię ORSO.

W galeriach możecie Państwo podziwiać nasze realizacje z zakresu tematyki sakralnej (Madonna, Chrystus, liczne postacie świętych), świeckiej, myśliwskiej, zwierzęcej, górniczej, muzycznej oraz liczne realizacje z zakresu sztuki użytkowej, jak np. lampy drewniane, świeczniki, zegary, meble, barki itd.

Podejmujemy się każdego zamówienia, stąd oprócz projektów wykonanych dla klientów indywidualnych, mamy na swoim koncie również liczne ołtarze, kaplice, groty, postacie świętych itd.

Prezentowane w galerii prace wykonywane są w wysokiej jakości drewnie, wcześniej odpowiednio do tego przygotowanym, suszonym i leżakowanym; w przypadku projektu o wysokości pow. 40 cm – również odpowiednio składanym i sklejanym, w celu zapobiegnięcia rozsychaniu i pękaniu rzeźb.

Prace charakteryzuje wysoki kunszt zarówno artystycznyjak i warsztatowy (rzeźby nie posiadają zbędnych zacięć, wyrwań, które są charakterystyczne dla amatorskiego rzemiosła).

Aby wejść w daną galerię, proszę kliknąć na zdjęcie.
Wszystkie oglądane przez Państwa wyroby chronione są ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994r. DZ.U. 1994 nr 24 poz. 83.
Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie czy wzorowanie się na przedstawionych pracach jest plagiatem.
undicom.pl
projektowanie stron internetowych gliwice
created by