DEUTSCH
VERSION
ENGLISH
VERSION
WERSJA
POLSKA
Orso
kom. 602 244 899
kom. 694 569 222

e-mail:  orso@orso.dt.pl
Wszystkie nasze prace tworzone są ręcznie na konkretne zamówienia sektora publicznego i prywatnego oraz firm w celach promocyjnych i reklamowych. Pracujemy z takimi materiałami, jak: węgiel, drewno, brąz, mosiądz, stopy cynku i aluminium, miedź, szkło, ceramika, kamień, gips i skóra.


Zapytania można kierować drogą:

e-mailową: orso@orso.dt.pl

telefoniczną: 602 244 899, 
                 694 569 222


lub osobiście, odwiedzając naszą Galerię:
Knurów ul. Niepodległości 97d
>>
Witamy w galerii internetowej rzeźb wykonywanych w metalu przez Pracownię ORSO.

Dzięki poniższym galeriom możecie Państwo zapoznać się z niektórymi z naszych projektów w metalu, takimi jak: nagrobek, pomniki czy kaplica.

Pracujemy w takich materiałach jak: brąz, miedź, mosiądz, aluminium, cyna i żeliwo. Dbamy o to, aby nasze rzeźby w metalu były na wysokim poziomie artystycznym, rzeźbiarskim oraz odlewniczym.

Specjalizujemy się zarówno w dużych realizacjach publicznych i prywatnych (pomniki, posągi, płaskorzeźby, tablice, płyty okolicznościowe, kaplice, nagrobki, portrety, podobizny), jak również w małej formie rzeźbiarskiej (medale, odznaczenia, spinki, znaczki, statuetki, figurki odlewane, plakiety).

Aby wejść w daną galerię, proszę kliknąć na zdjęcie.

Wszystkie oglądane przez Państwa wyroby chronione są ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994r. DZ.U. 1994 nr 24 poz. 83.
Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie czy wzorowanie się na przedstawionych pracach jest plagiatem.
undicom.pl
projektowanie stron internetowych gliwice
created by