DEUTSCH
VERSION
ENGLISH
VERSION
WERSJA
POLSKA
Orso
kom. 602 244 899
kom. 694 569 222

e-mail:  orso@orso.dt.pl
Wszystkie nasze prace tworzone są ręcznie na konkretne zamówienia sektora publicznego i prywatnego oraz firm w celach promocyjnych i reklamowych. Pracujemy z takimi materiałami, jak: węgiel, drewno, brąz, mosiądz, stopy cynku i aluminium, miedź, szkło, ceramika, kamień, gips i skóra.


Zapytania można kierować drogą:

e-mailową: orso@orso.dt.pl

telefoniczną: 602 244 899, 
                 694 569 222


lub osobiście, odwiedzając naszą Galerię:
Knurów ul. Niepodległości 97d
STRONA GŁÓWNA

„ Świat bez sztuki naraża się na to, że będzie światem zamkniętym na miłość”

                                                                                                             Jan Paweł II
 

Witamy na stronach internetowych Galerii i Pracowni Artystycznej „ORSO”.


Jesteśmy jedną z największych pracowni artystycznych w południowej Polsce i zarazem jedną z najdłuższym, wieloletnim doświadczeniem.

Oferujemy Państwu unikatowe wyroby artystyczne takie jak: rzeźbę w węglu, rzeźbę w drewnie, rzeźbę w metalu, pomniki, nagrobki, statuetki, medale, monety, odznaczenia, tablice, płyty pamiątkowe, tablice okolicznościowe, witraże, kufle, białą broń (szable, miecze, siekiery, topory), liczne wyroby ze skóry, portrety, podobizny, aranżacje artystyczno-budowlane (płoty, kaplice, groty, ołtarze) oraz liczne gadżety i pamiątki górnicze takie, jak kilofki, lampki górnicze, statuetki górnicze, etc. Wykonujemy również ceramikę i szkło artystyczne . Wszystkie wyroby
wykonywane są ręcznie na indywidualne zamówienia, dostosowane do wymagań naszych klientów.

Służymy pomocą oraz fachową poradą, dysponujemy wiedzą oraz zapleczem technicznym, oferując szerokie możliwości pod względem doboru materiałów: węgiel, drewno, brąz, mosiądz, stopy cynku i aluminium, miedź, szkło, ceramika, kamień, gips i skóra.

Zapraszamy Państwa do zwiedzania naszego serwisu internetowego a także do osobistego odwiedzenia Galerii i Pracowni mieszczących się na ul. Niepodległości w Knurowie, gdzie mogą Państwo bezpośrednio przekonać się o wysokiej jakości naszych prac oraz zobaczyć proces ich powstawania.

Zdajemy sobie sprawę, że wśród szerokiej gamy firm specjalizujących się w wytwarzaniu wyrobów artystycznych, trudno znaleźć tę jedną spełniającą Państwa oczekiwania. Zapraszamy zatem do odwiedzenia zakładek „WYROBY” oraz „NASZE OSIĄGNIĘCIA”, które są najlepszą rekomendacją naszej firmy.

Wszystkie oglądane przez Państwa wyroby chronione są ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994r. DZ.U. 1994 nr 24 poz. 83.
Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie czy wzorowanie się na przedstawionych pracach jest plagiatem.
undicom.pl
projektowanie stron internetowych gliwice
created by