DEUTSCH
VERSION
ENGLISH
VERSION
WERSJA
POLSKA
Orso
kom. 602 244 899
kom. 694 569 222

e-mail:  orso@orso.dt.pl
Wszystkie nasze prace tworzone są ręcznie na konkretne zamówienia sektora publicznego i prywatnego oraz firm w celach promocyjnych i reklamowych. Pracujemy z takimi materiałami, jak: węgiel, drewno, brąz, mosiądz, stopy cynku i aluminium, miedź, szkło, ceramika, kamień, gips i skóra.


Zapytania można kierować drogą:

e-mailową: orso@orso.dt.pl

telefoniczną: 602 244 899, 
                 694 569 222


lub osobiście, odwiedzając naszą Galerię:
Knurów ul. Niepodległości 97d
WYROBY

Witamy w galerii internetowej Pracowni Artystycznej „Orso”.

   Dzięki tej stronie zapoznacie się Państwo z niektórymi naszymi realizacjami oraz dostrzeżecie, jak szerokie możliwości oferujemy naszym klientom pod względem techniczno-materiałowym jak i tematycznym. 
   Nasze prace wykonywane są ręcznie, na konkretne zamówienia z sektora publicznego, prywatnego oraz firm w celach promocyjnych i reklamowych.

 Aby wejść w poszczególną galerię proszę kliknąć na zdjęcie.


Naszym atutem są atrakcyjne ceny oferowane klientom oraz dogodne warunki płatności, jako że jesteśmy bezpośrednimi wytwórcami prezentowanych wyrobów i prac.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, łącząc wszystkie jego potrzeby i oczekiwania, z wysokim kunsztem artystycznym naszych prac.

Oferujemy Państwu: rzeźbę w węglu, rzeźbę w drewnie, rzeźbę w metalu, pomniki, nagrobki, statuetki, medale, monety, odznaczenia, tablice, płyty pamiątkowe, tablice okolicznościowe, witraże, kufle, białą broń (szable, miecze, siekiery, topory), liczne wyroby ze skóry, portrety, podobizny, aranżacje artystyczno-budowlane (płoty, kaplice, groty, ołtarze) oraz liczne gadżety i pamiątki górnicze takie, jak kilofki, lampki górnicze, statuetki górnicze, etc. Wykonujemy również ceramikę i szkło artystyczne.

Pracujemy w takich materiałach, jak: węgiel, drewno, brąz, mosiądz, stopy cynku i aluminium, miedź, szkło, ceramika, kamień, gips i skóra.


Wszystkie oglądane przez Państwa wyroby chronione są ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994r. DZ.U. 1994 nr 24 poz. 83.
Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie czy wzorowanie się na przedstawionych pracach jest plagiatem.
undicom.pl
projektowanie stron internetowych gliwice
created by